Vedení oddílu

Vůdkyně oddílu

Lenti – Ludmila Švédová

Jsem studentka Pedagogické fakulty s touhou jednou stát u tabule před žáky prvního stupně. Skauting je pro mě možnost ukojit tu druhou touhu – dělat svět lepším. A začít třeba od sebe a vlastního rozvoje.

Moc si přeji, aby takovou touhu měly i další členky šestadvacítky. Bylo by príma, kdyby byl náš oddíl zdrojem opravdových, zodpovědných a otevřených lidí.

Lenti

Zástupkyně vůdkyně

Štěpánka Březinová
Studuji na VUT chemii, ale velkou část mého života naplňuje skauting. Jsem skautkou už od svých 6 let a za tu dobu jsem se toho opravdu hodně naučila a vím, že se ještě hodně naučím.

Je to pro mě také velká radost a zdroj inspirace. Jsem ráda, že v našem oddíle mohu být obklopena tolika úžasnými kamarádkami, mladšími i staršími, a podnikat s nimi stále nová a nová dobrodružství.

Štěpi

Rejnie – Anna Burianová
Jsem studentkou Sociální pedagogiky a volného času na MU. Skauting je pro mě velká životní cesta. Velmi mě naplňuje a učí mne novým věcem.

Náš oddíl pro mě hodně znamená, proto bych mu chtěla dát to nejlepší ze sebe.

Oddílová rádkyně

Anežka Cihlářová
V současné době studuji na Biskupském gymnáziu a v budoucnu bych se chtěla věnovat práci s dětmi. Skaut pro mě znamená rodinu, mohu tady být sama sebou a také se rozvíjet všemi směry.

Našemu oddílu chci dát kousek ze sebe a posunout ho zase o kousek dál.

Anežka